Exhibition of paintings in Český Krumlov tearoom

17.12.2016

Nyní je možné si obrazy prohlédnout v Dobré čajovně v Českém Krumlově.


Českokrumlovská Dobrá čajovna se nachází na Latránu č.p. 54 - u Červené brány vedoucí k prvnímu nádvoří českokrumlovského zámku. Nabízí širokou škálu kvalitních sort čaje z různých koutů světa, čaj je připravován odborně vyškolenou obsluhou, která ráda poradí s výběrem i zákazníkům světa čaje neznalým.

Čajovna je otevřena celoročně, přes léto je nabídka čajů doplněna o studené speciality a čajové koktejly, které je nejlépe vychutnat při posezení v romantické klášterní zahradě, do jejíž části je z čajovny přístup.

K čaji je nabízeno i několik druhů vhodně doplňujících lehkých pokrmů nebo drobností k zakousnutí, myšleno je taktéž na děti, budoucí maminky a ostatní osoby, které z jakéhokoliv důvodu nemohou kofein.

Ve speciálním salonku a ve večerních hodinách pak v celém prostoru čajovny je možno vychutnat aromatizované tabáky ve vodních dýmkách.

Kromě kulturních akcí, které se konají ve městě, nabízí i sama čajovna duchovní a umělecké vyžití formou přednášek, mini-výstav, koncertů a workshopů.

Po celém prostoru čajovny je zákazníkům k dispozici připojení na internet (Wi-Fi) zdarma.

If you want more information about the tearoom?